بیشتر
833 بازدید سرور ibm صادق قنبری 11 مارس 2016 بدون دیدگاه

IBM بزرگ‌ترين فروشنده سرور

IBMبزرگ‌ترين فروشنده سرور در دنيا شناخته شد.

درآمد IBM در فصل نخست سال جاري ميلادي از فروش سرورها در بازار جهاني رشد ۱/۲۲ درصدي داشت و بر اين اساس اين شرکت توانست رقيب سرسختي چون اوراکل را پشت‌سر بگذارد.

به گزارش ايتنا از همكاران سيستم درآمد کلي بازار جهاني سرورها به‌جز سرورهاي مبتني بر فناوري x۸۶ از جمله سيستم‌هاي Unix رشد ۳/۱۲ درصدي را در اين دوره زماني پيش‌روي خود داشت که البته در همين مدت فروش سرورهاي مبتني بر سيستم‌هاي عامل ويندوز و لينوکس مبتني بر تراشه‌هاي استاندارد موجود در بازار با رشد ۱/۱۰ درصدي مواجه شدند.IBM سرور

شرکت IDC در گزارش جديد خود توضيح داد که درآمد شرکت IBM ، به عنوان دومين فروشنده سرور در دنيا، طي فصل نخست سال جاري ميلادي از اين بازار ۵/۳ ميليارد دلار محاسبه شد كه در اين ليست پس از شرکت HP قرار مي گيرد.

البته لازم به ذکر است که در اين دوره زماني رشد فروش سرورهاي IBM از فروش محصولات HP به عنوان بزرگ‌ترين توليدکننده سرور در دنيا بيشتر بود.
شرکت HP در اين دوره زماني موفق به افزايش ۸/۱۰ درصدي درآمدهاي خود از فروش جهاني سرورها شد.سرور IBM

«راد آدکين» مدير مرکز سيستم‌ها و فناوري شرکت IBM در اين مورد توضيح داد که اين روزها شرکت‌ها و سازمان‌ها با حجم وسيع‌تري از اطلاعات مواجه هستند و همين مسئله آنها را مجبور کرده است که به سمت نسل جديد سرورها رو بياورند.

البته باید مدنظر داشته باشد علت اصلی که سرور های IBM در ایران از استقبال خوبی برخوردار نیستند نبود پشتیبانی و گارانتی از این سرور ها میباشد و باید مدنظر داشته باشید که سرور های اچ پی تنها علتی که فروش خوبی در ایران دارند تنها وتنها پشیبانی و سرویس دهی خوب انها میباشد که این شرایط را خیلی خیلی برای اچ پی و فروش سرور اچ پی بهتر کرده است.

منبع
مطلب چه طور بود؟
این نوشته توسط صادق قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 308
ممنونم از مستر اچ پی دیدن میکنید . در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.سرور های اچ پی تخصص ماست،بعد ۵ سال کار تخصصی شبکه، سرور، استوریج ،ماکروسافت و سیسکو، دیگه تصمیم رو به موندن تو حوزه ی سرور و استوریج و دیتاسنتر گرفتم و تمام تلاشم رو برای داشتن دنیایی پویا تر و فعال تر خواهم کرد.و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.هر وقت خواستید با من تماس بگیرید۹۱۹۵۱۸۰۵۱۴
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه