بیشتر
امروز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ شما در وب سایت دکتر اچ پی هستید

hp, فروش سرورhp , فروش سروراچ پي , قيمت سرور , قطعات سرورhp

hp, فروش سرورhp , فروش سروراچ پي , قيمت سرور , قطعات سرورhp

v

v

سرور DL 380 G9 HP

سرور DL 380 G9 HP

hp, فروش سرورhp , فروش سروراچ پي , قيمت سرور , قطعات سرورhp

کف کاذب نام کالایی است که به قرینه سقف کاذب نامگذاری شده و به کفی اطلاق می گردد که کف اصلی سازه ساختمانی نیست و جهت افزایش ارتفاع محل تردد به کمک پایه هایی بر کف اصلی طبقات نصب شده است.
ترجمه صحیح نام این کالا ” کف بلند شده ” می باشد که دلیل بکارگیری آن عموما جهت پوشش حجم زیادی از از کابل ها و تاسیسات است که در بعضی از اماکن بکار می رود.از آن جمله می توان از اتاق های قرنطینه ، گلخانه های مکانیزه و … نام برد. ولی اخیرا بکارگیری انواع خاص از کف کاذب به منظور گرمایش از کف و انتقال آبهای سطحی و کاهش رطوبت و همچنین به منظور سبک سازی ساختمان ها  نیز  رونق یافته است . ضمناً کف های کاذب در ابعاد مختلف مانند ۵۰×۵۰ و ۶۰×۶۰ سانتیمتر تولید می شود و همچنین از متریال های متنوعی جهت تولید آن استفاده می شود از جمله : کف کاذب آلومینیومی ، فولادی ، کلسیم سولفات ، چوبی و یا سنگی.

سرور DL 380 G9 HP

سرور DL 380 G9 HP

مطلب چه طور بود؟
183 بازدید سرور hp صادق قنبری سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
این نوشته توسط صادق قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 308
ممنونم از مستر اچ پی دیدن میکنید . در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.سرور های اچ پی تخصص ماست،بعد ۵ سال کار تخصصی شبکه، سرور، استوریج ،ماکروسافت و سیسکو، دیگه تصمیم رو به موندن تو حوزه ی سرور و استوریج و دیتاسنتر گرفتم و تمام تلاشم رو برای داشتن دنیایی پویا تر و فعال تر خواهم کرد.و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.هر وقت خواستید با من تماس بگیرید۹۱۹۵۱۸۰۵۱۴
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه


*

فروشگاه محصولات ما را اینجا میتوانید مشاهده کنید... رد کردن