بیشتر
امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ شما در وب سایت دکتر اچ پی هستید

hp, فروش سرورhp , فروش سروراچ پي , قيمت سرور , قطعات سرورhp

hp, فروش سرورhp , فروش سروراچ پي , قيمت سرور , قطعات سرورhp

v

v

سرور DL 380 G9 HP

سرور DL 380 G9 HP

hp, فروش سرورhp , فروش سروراچ پي , قيمت سرور , قطعات سرورhp

کف کاذب نام کالایی است که به قرینه سقف کاذب نامگذاری شده و به کفی اطلاق می گردد که کف اصلی سازه ساختمانی نیست و جهت افزایش ارتفاع محل تردد به کمک پایه هایی بر کف اصلی طبقات نصب شده است.
ترجمه صحیح نام این کالا ” کف بلند شده ” می باشد که دلیل بکارگیری آن عموما جهت پوشش حجم زیادی از از کابل ها و تاسیسات است که در بعضی از اماکن بکار می رود.از آن جمله می توان از اتاق های قرنطینه ، گلخانه های مکانیزه و … نام برد. ولی اخیرا بکارگیری انواع خاص از کف کاذب به منظور گرمایش از کف و انتقال آبهای سطحی و کاهش رطوبت و همچنین به منظور سبک سازی ساختمان ها  نیز  رونق یافته است . ضمناً کف های کاذب در ابعاد مختلف مانند ۵۰×۵۰ و ۶۰×۶۰ سانتیمتر تولید می شود و همچنین از متریال های متنوعی جهت تولید آن استفاده می شود از جمله : کف کاذب آلومینیومی ، فولادی ، کلسیم سولفات ، چوبی و یا سنگی.

سرور DL 380 G9 HP

سرور DL 380 G9 HP

مطلب چه طور بود؟
214 بازدید سرور hp صادق قنبری جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
این نوشته توسط صادق قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 308
ممنونم از مستر اچ پی دیدن میکنید . در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.سرور های اچ پی تخصص ماست،بعد ۵ سال کار تخصصی شبکه، سرور، استوریج ،ماکروسافت و سیسکو، دیگه تصمیم رو به موندن تو حوزه ی سرور و استوریج و دیتاسنتر گرفتم و تمام تلاشم رو برای داشتن دنیایی پویا تر و فعال تر خواهم کرد.و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.هر وقت خواستید با من تماس بگیرید۹۱۹۵۱۸۰۵۱۴
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه


*

فروشگاه محصولات ما را اینجا میتوانید مشاهده کنید... رد کردن