خدمات شبکه | قیمت کیس سرور | قیمت مادربرد| قیمت کیس HP| فروش کیس HP | فروش سرور hp | فروش سی پی یو زئون | تجهیزات شبکه | نمایندگی اچ پی | نمایندگی HP | سرور اچ پی | سرور HP| سرور سوپرمایکرو | رم سرور HP| رم اچ پی | هارد سرور HP| هارد اچ پی | فروش سرور HP| قیمت سرور اچ پی | فروش سرور اچ پی |

سرور HP , نمایندگی فروش سرور HP , قیمت سرور HP سرورML310, DL380G9, DL380G8, DL380G7
بیشتر
624 بازدید blade server قطعات سرور hp مقاله راد 29 مه 2015 2 دیدگاه

سرورML310, DL380G9, DL380G8, DL380G7

فروش ماژول فیبر نوری سیسکو SFP

Cisco Small Form-Factor Pluggable SFP Modules

     SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت است که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول های SFP را دارند به ارمغان می آورد .

SFP همچنین از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug ، برخوردار است ، بدین معنی که میتوان ماژول را در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ خارج و تعویض نمود . همچنین SFP به شکل گسترده در انواع روتر ها و سوئیچ های سیسکو به اشکال 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX,  1000BASE-BX10-D/U به شکل پورت به پورت پشتیبانی میشود .

انواع ماژول های SFP شامل پشتیبانی از سیم مسی Twisted Pair و همچنین فیبر نوری Single Mode و Multi Mode به شرح زیر است :

سیسکو GLC T

1000BASE-T SFP for Copper Networks- GLC T : این نوع ماژول برای پشتیبانی از شبکه های سیسم مسی به هم تابیده شده CAT5 در حداکثر مصافت 100 متر طراحی شده است .


 

سیسکو GLC SX MM

 

1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only GLC SX MM : این نوع ماژول طبق استاندارد IEEE 802.3z برای پشتیبانی از فیبرنوری مالتی مد با طول موج 50 μm تا مسافت 550 متر تا حداکثر 1 کیلومتر طراحی شده است .


سیسکو GLC LH SM

1000BASE-LX/LH SFP for Both Multimode and Single-Mode Fibers : این نوع ماژول SFP طبق استاندارد IEEE 802.3z قابلیت کارکرد در مسافت 10 کیلومتر بر روی شبکه های span فیبر نوری single mode و مسفت 550 متر بر روی انواع فیبر نوری مالتی مد .


سیسکو GLC EX

1000BASE-EX SFP for Long-Reach Single-Mode Fibers : این نوع از ماژول های SFP سیسکو طراحی شده برای ارتباطات دوردست با مسافت حداکثر 40 کیلومتر توسط انواع فیبر های نوری single mode که البته برای ارتباطات back to back برای کاهش قدرت لیزر نیازمند استفاده از یک آداپتور خاص 5db- در دو سر لینک میباشد .


سیسکو GLC ZX SM

1000BASE-ZX SFP for Long-Reach Single-Mode Fibers : این نوع ماژول SFP مناسب برای ارتباطات با مسافت حداکثر 70 کیلومتر بر روی فیبر نوری Single Mode با شدت تابش 21db که بسته به نوع و کیفیت فیبر نوری ، افت خواهد داشت ، ولی برای ارتباطات Back to Back میبایست از کاهنده 10db به لحاظ جلوگیری از overloading استفاده نمود .


جدول مشخصات نوع فیبر نوری پشتیبانی شده توسط انواع SFP :

SFP Port Cabling Specifications

جدول پارامترهای دقیق نوری :

Main Optical Parameters

جدول نام و نوع پارت نامبر های مربوط به انواع ماژول های GLC سیسکو :

 

 

سرور hp

سرور hp

سرور hp

سرور hp

سرور hp

 سرورML310, DL380G9, DL380G8, DL380G7

منبع
مطلب چه طور بود؟
برچسب ها
این نوشته توسط راد ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 309
ممنونم از سایت من دیدن میکنید . در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی دارم. / با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.هر وقت خواستید با من تماس بگیرید... 09190391486/9190391476
دیدگاه خود را بنویسید
تعداد دیدگاه : 2