بیشتر
امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ شما در وب سایت دکتر اچ پی هستید

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

نگاهی بر سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

اجزای مختلف سرور DL۳۸۰ سری G۹ از سرور های HP را مورد بررسی قرار داده و تفاوت های اساسی این سری ها را با سری های G۸ بررسی میکند.لیــــــــــــــــــــــنک

نگاهی بر سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

در صورتیکه مشتریان عزیز در تامین بودجه جهت خرید سرورهای نو با مشکلی مواجه می باشند، اعلام آمادگی می نماید سرورهای دست دوم (ReService) با دارا بودن دو ماه پشتیبانی را برای مشتریان فراهم نماید. سرورهای مذکور از نظر کارکرد کاملاً سالم و دارای کارائی می باشند. از نظر قیمت نیز در مقایسه با سرورهای نو دارای قیمت بسیار مناسب و پائینی می باشند.

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

فروش سرور کارکرده ، فروش سرور دست دوم

منتظر نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران هستیم.

user-avatar

نویسنده : صادق قنبری

با ما در تماس باشید.

mrhp - سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP


خدانگهدارتمام این چند روز با تو بودم با درد هایت درد کشیدم با خنده هایت گریه کردم و همراهت برای تمام همراهی هایت نخوابیدم  خیلی زود طعم درد هایت را بر  دلم سنگینی کرد خسته ام خسته از بسته بودن دستهایم وقتی که دستهایت را بسویم دراز کردی من نگرانم خیلی اما چه فایده وقتی که خاستی و نبودم ….

نمیتوانم ببخشم خودم را نمیتوانم تحمل کنم نمیدانم گریه کنم یا بخندم خیلی زود رفتی و مرا با عذاب وجدانی بسیار بزرگ تنها گذاشتی…

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP

خدانگهدارت.


دانلود فایل بررسی تکنولوژی های جدید در سری G9 سرور های اچ پی

با سلام به شما دوستان که با ایمیل های تشکر امیز خود بنده را شرمنده میکنید بالاخرهتدوین داکیونت G9 سری سرور های اچ پی  HP SERVER G9 به پایان رسید و فایل نهایی جهت دانلود در نت قرار گرفت.دانلود لینکمنتظر نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران هستیم.

mrhp - سرور DL۳۸۰ G۹ از سرور های HP
با ما در تماس باشید.

قنبری


HP OneView 1.20.


چگونه از برچسب زدن برای ترغیب دیگران استفاده کنیم
زیرا هنگامی ‌که به کسی برچسبی می‌زنیم طی یک مکانیزم ذهنی، هنگام قضاوت یا تصمیم‌گیری در مورد آن فرد یا کار اولین چیزی که به ذهن ما متواتر می‌شود همین برچسبی است که خودمان به آن کار یا فرد چسبانده‌ایم. ذهن ما در فرآیند تصمیم‌گیری برای ساده کردن این فرآیند از میانبرهای تصمیم‌گیری استفاده می‌کند و دچار این بایاس می‌شود که این برچسب‌ها را به عنوان حقایق ذاتی موضوع قبول می‌کند و به عبارت دیگر آن چیزی را که ساخته ذهن خودمان است آنقدر باور می‌کنیم که طبق آن به قضاوت می‌پردازیم.
هنگامی ‌که به کسی یا چیزی برچسب می‌زنیم تا آنجا آن را باور می‌کنیم که تغییر دادن آن بسیار مشکل می‌شود. لذا برچسب زدن به یک فرد یا کار تنها موجب سخت شدن کار با آنها می‌شود. ولی برچسب زدن جنبه‌های مثبتی هم دارد.

کمپانی HP

  • تمام تلاش اچ پی بر این است که که محصولات که در زمینه سرور ارائه میدهد شما را در صنعتی که در ان به فعالیت میپردازید کمک کند و خود نیز یکی از بزرگترین پرچمداران عرصه تولید سرور و تجهیات ذخیره سازی باشد.

با نگاهی کوتاه و متمرکز بر بسیاری از دیتاسنتر های پیاده سازی شده توسط کمپانی ها و سازمان های بزرگ و معروف میتوان به راحتی فهمید که HP جزء لاینفک این دیتاسنتر های بزرگ و معروف میباشد .شاید اساس و پایه بسیاری از دیتاسنتر هایی که حرفی برای گفتن دارند سرو ر های بکار برده شده در انها هست .کمپانی HP با ارائه نسل های مختلف سرور های خود یکی از سردمداران پرچم سخت افزار در دیتاسنتر ها میباشد که از این سخت افزار ها میتوان به رک ها و سوئیچ ها واستورج های و سرور ها و وبسیاری از تجهیزات جانبی دیگر اشاره کرد. اما سرور های اچ پی را می توان به قدرت بتوان گفت در ایران حرف اول را میزنند و یک سرو گردن از سایر برند ها بالاتر هستند.

انواع سرورهای DL و ML و BL در اچ پی HP

شاید بتوان گفت یکی از مهترین معیار های که در خرید یک سرور اچ پی باید مد نظر قرار بدهید نوع تاور و نوع رک مونت بودت سرور های مورد نظر میباشد .البته شاید در نگاه اول کمی خنده دار بنظر برسد اما مهمترین نگته در خرید سرور اچ پی این مورد میباشد.
یک زیر ساخت قوی با قابلیت انعطاف پذیری بالا، موجب افزایش کارایی شده و دنیای جدید را به زیر ساخت های شما خواهد داد، همچنین زمینه استفاده از فناوری های جدید در آینده را نیز فراهم خواهد و شما میتوایند با یک انتخاب مناسب سرور ی برای چندین سال اینده خود تامین کنید.
.سرورهای HP همواره جزء پرفروش ترین محصولات بوده و از جمله این زیرساخت ها محسوب می گردد. این سرورها به همراه مجموعه ای از ابزارهای مختلف برای مدیریت ، ذخیره سازی اطلاعات و تچهیزات جانبی، قابلیت ارائه سرویس های مورد نیاز برای سازمانها و محیط های کاری با کیفیت فوق را دارا می باشد.
سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسيم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدلهای۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه شده لست. در ادامه به معرفی هر گروه از سرورهای سری Proliant می پردازيم:

۱٫گروه (Rackmount (DL

hp server DL series

اين گروه از سرورها ،سرورهايی با سايز متوسط هستند كه قابليت انعطاف و مديريت پذيری بالايی دارند. همچنين برای محيطهای با تعداد زياد سرور مناسب هستند و جهت استفاده بايد داخل رك قرار گيرند. در اين گروه از سرورها می توان به مدلهای سری DL100 ، DL300 ، DL500 ، DL700 و DL900 اشاره نمود.
متن دارای اشکال می باشد

البته از این نوع سری DL380 یکی از پرفروش ترین مدل ها در ایران میباشد و بسته به محیطی های که دارای رک میباشند بسیا انتخاب مناسبی میباشد و شاید
اين گروه از سرورها برای پشتيبانی از ميزان حافظه ديسك و I/O بالا طراحی شده اند.در بخشهای مختلف از جمله سايتها، ديتا سنترها و … مي توان از آنها استفاده نمود

Image

۲٫گروه(Tower (ML

hp server ML series
نمیتوان گفت در کارایی چیزی کمتر از سری های DL دارند و حتی در حد سری های DL نیز بتوان همچنین کانفیگی را پیاده ساز ی کرد اما بهترین مزیت این سری ها عدم وابستگی انها به رک یوده و میتوانید در شرکت های معمولی و کوچک سولشن های مناسبی باشد البته میتوان گفت که در همچنين برای استفاده نيازی به رك ندارند وبه صورت Tower قرار می‌‌‌‌‌گيرند. البته در صورت نياز می‌توان اين سرورها را داخل رك قرار داد. در اين گروه سرورهای مدلهای سری ML100 و ML300 قرار دارند.

Image

۳٫گروه (Blade(BL

hp server blade series

گروه سرورهای Blade كه حالت تيغه‌ای دارند، به صورت كاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. نحوه قرارگيری اين سرورها در رك به صورت مجموعه ای بوده و تعداد ۸ يا ۱۶ عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C7000 و C3000 قرار گرفته و داخل رك نصب می‌شو ند. قابليت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب كاهش هزينه های ديتا سنترها و بالا رفتن كيفيت سرويس دهی شده است .

Image

شاید در نگاه اول به ماهیت اساسی سرور های BLADE پی نبرید اما با نگاهی ریز تر میتوان به اهمیت این نوع از سرور ها پی برد و ارزش انها را درک گرد . به عنوان مثال در یک رک اچ پی ۴۲ یونیت شما میتوانید سه عدد سرور BLADE C7000 را نصب کنید که هر شاسی شما ۱۶ تیغه ی سروری در خود جای میدهد یعنی ۳*۱۶=۴۸ عدد سرور را میتوانید در یک عدد رک جای دهید حال اگر در همان رک اگر DL380 به کارببرزید تنها میتوانید ۲۴ عدد سرور را جایگذاری کنید و اهمیت موضوع را وقتی میفهمید که هر متر مربع از دیتا سنتر شما با هزینه های بسیار بالایی تهیه شده باشد انوقت شما برای هر متربع از دستاسنتر خود اهمیت بسیاری قائل خواهید شد.

برچسب ها

user-avatarنویسنده : صادق قنبری
منبع : انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد

workstation

بسیاری از دوستان در تماس با بنده اعلام نیاز برای خرید سیستم های قدرتمند برای انیمیشن سازی-۳dmax-گرافیک -کارهای حجیم و سنگین-میکنند که بهترین پیشنهاد ما همین سیستم ها میباشد./

کامپیوتر های workstation مناسب انجام کلیه کارهای حجیم و سنگین رایانه ای هست
این کامپیوتر ها همچنین به گرافیک های قدرتمند مجهز میباشند که مناسب رندرگیری ، انیمیشن سازی ، ۳dmax می باشد.
کانفیگ این سیستم ها خیلی خیلی بالا هست و همینطور از قیمت خیلی بالایی هم برخوردار هست.


مطلب چه طور بود؟
344 بازدید قطعات سرور hp صادق قنبری جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ۱ دیدگاه
این نوشته توسط صادق قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 308
ممنونم از مستر اچ پی دیدن میکنید . در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.سرور های اچ پی تخصص ماست،بعد ۵ سال کار تخصصی شبکه، سرور، استوریج ،ماکروسافت و سیسکو، دیگه تصمیم رو به موندن تو حوزه ی سرور و استوریج و دیتاسنتر گرفتم و تمام تلاشم رو برای داشتن دنیایی پویا تر و فعال تر خواهم کرد.و با شما برای کمک به شما همراهتون خواهم بود.هر وقت خواستید با من تماس بگیرید۹۱۹۵۱۸۰۵۱۴
دیدگاه خود را بنویسید
یک دیدگاه


*

فروشگاه محصولات ما را اینجا میتوانید مشاهده کنید... رد کردن